| Hyperion_5064 a întrebat:

De curand am decis sa fac un blog unde sa postez toate programele C++ invatate la liceu si nu numai, cu scopul de a le gasi mai usor cand am nevoie de ele si pentru a-i ajuta pe cei care doresc sa invete programare C++. Problema este ca arata plictisitor la prima vedere, cel putin asa mi se pare mie.
Ce parere aveti despre el, credeti ca va poate ajuta sa si intelegeti programele, nu numai sa le copiati sursa? Si eventual daca aveti sfaturi in legatura cu aspectul, as vrea sa devina mai prietenos la prima vedere.

http://programe-sursa.blogspot.com/

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Parerea mea personala este ca ideea ar fi buna, dar nu cred ca multi TPU sisti vor beneficia. Tu ai vazut nivelul intrebarilor pe TPU?
Cred ca ai gresit pagina de postare a mesajului. Aici lumea se omoara sa gaseasca cum se umple o baie dca debitul e de 15 cm cubi sau latura unui triunghi daca ai perimetrul. Deci C++ sunt f putin care au auzit de asa ceva, iar cei ce au auzit sunt icapabili sa spuna ce ar fi!