| Vecina a întrebat:

BUNA! De pe urma carei facultati am mai multe sanse sa-mi gasesc un loc de munca mai usor si bine platit? Psihologie sau Stiinte Politice?

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Nici una, orientaeza-te spre altceva, dar daca tii ne-aparat mai bine psihologie cu stiintele politice nu faci absolut nimic.
si oricum cu psihologia nu o sa gasesti un loc de munca usor si in nici un caz bine platit, eventual la inceput daca ai noroc sa gasesti ceva o sa gasesti pe baza de voluntariat pe la o asociatie ceva.

| ATHOS a răspuns:

Greu te hotarasti vecina! Banii se fac in economie!
Bafta!

| georginika a răspuns:

Eu zic sa te bazezi pe Psihologie.Adica uita`te putin la oamenii din jurul tau, peste cativa ani majoritatea o sa aiba nevoie de consultatii si de sedinte de terapiebig grin

| Cretaker a răspuns:

Psihologie, bro.

Dupa, inveti telekinesis si indoi linguri cu puterea mintii.
Fara gluma.

| ale a răspuns:

Trebuie sa fi prea bun ca sa mai gasesti un loc de munca in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologiewinking

| romeoflorin a răspuns:

Nici una. si eu am invatat pana la 30 ani si stauacasa.