| petrica5006 a întrebat:

Bună! Deci am 16 ani și as vrea un job online, part-time pentru ceva bani de cheltuiala, nu am pretenții mari, aveți ceva recomandări?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca ai fii tu expert in ceva pe internet, odata ce nici tu nu stii ce vrei, dar ai pretentii sa fie numai online.
Cand te plictisesti de cautat, vezi ca se gasesc joburi in viata reala: pe la sere, gradini de legume sau pomi fructiferi samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu încerc din anul 2000. Asta îți spune ceva.

| laSoledad a răspuns:

Kaulfand, carrefour, auchan, leroy merlin, dedeman si restul, kfc, McDonald's, burger king si restul

| petrica5006 explică (pentru laSoledad):

Online, nu fizic

| laSoledad a răspuns:

Intra pe friverr.com si vezi ce servicii vand altii si incearca sa faci si tu ceva. Incearca sa inveti si sa obtii skill-uri care sunt cerute in online. Adica skill-uri pe informatica (programare, web design etc) sau pe publicitate online sau pe graphic design sau sa inveti sa operezi baze de date, sa fii operator de date. Intai trebuie sa inveti de pe net ceva din aceste domenii.

| laSoledad a răspuns:

La McDonald's pentru 6 ore iei 1900 lei in mana. Pt 8 ore iei 2400 lei in mana. Merg si banii aia la 16 aniwinking