| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci am 9 si as vrea sa ma perfectionez in muzica sau in actorie si locuiesc in Miercurea Ciuc deci cum? Si stiti daca se dau lectii de chitara, de pian, de canto sau de actorie in oras.

1 răspuns:
| Funions a răspuns:

Banuiesc ca ai Palatul copiilor in oras. In general ei ofera asemenea cursuri, sunt gratuite si le poti urma pana la 19 ani. Dupa 3 ani, acum primesi si un certificat de recunoastere a "calificarii" sa zic asa, recunoscut de piata muncii happy