| shania8206 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de muzica... Dar nu-s unde sa ma duc.stau in constanta. vreau sa iau lectii de chitara si canto.

2 răspunsuri:
| LilySwan a răspuns:

E o decizie foarte buna mai ales daca ai inclinatii artistice, nu stau in Constanta deci nu stiu sa-ti recomand, dar poate gasesti la Scolile Populare de muzica sau la Conservator anunturi de la studenti sau profesori care ofera lectii de chitara si canto. Bafta, intr-o zi poate vei scrie un cantec si daca o sa canti uploadeaza pe Utube sa te auzimhappy

| ddanielstefan a răspuns:

La scoala 24