| AndreyITAz a întrebat:

Buna dimineata, am si eu o intrebare.
Sunt student ultimul an la Kinetoterapie si as vrea sa stiu care sunt sansele sa ma angajeze cineva in acest domeniu.
Care sunt cerintele si care ar fi ofertele de salariu si daca imi puteti recomanda birouri care se ocupa strict cu kinetoterapia.
Multumesc, o zi buna!
Mentionez faptul ca imi doresc un loc de munca in strainatate, sau chiar si Romania.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Sansele sunt mari, bune dacă ești serios și bine pregătit.Ai putea lucra la o clinică dar va trebui să cauți.Sa termini cu bine facultatea, succes!

Bula
| Bula a răspuns:

Nu imi dau seama, in ce "birou" vrei sa lucrezi, daca termini kinetoterapia.
Parca nici nu stii ce se invata acolo... tongue

| sierra1 a răspuns:

Care sunt sansele sa ma angajeze cineva?

Nu aștepta să te tragă cineva de mânecă. Acționeză, caută, interesează-te, nu lăsa pe alții să-ți traseze viitorul