| GabrielStefan a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez undeva unde pot sa continui si scoala dimineata si munca dupa! Mentionez ca sunt din braila si am 17 ani, termin clasa a 10-a si as vrea ceva macar un ajutor pentru... ceva nu stiu. As avea sanse? daca imi puteti recomanda un loc de munca care angajeaza tineri sunt binevenite

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sunt posturi in care se angajeaza persoane cu 10 clase doar nu liceul e minim pentru a munci (cine zice asa ceva baga strambe). Incearca la o fabrica ca montator piese sau ambalare sa faci jumatate de norma cu un salariu mai mic.