| Jdjsjs a întrebat:

Buna dimineata, stie cineva daca pentru admiterea la Ase trebuie facut un singur eseu sau mai multe eseuri in functie de specializare?

2 răspunsuri:
| stanescumarius999 a răspuns:

Buna dimineata! Pentru a afla cerintele exacte pentru admiterea la ASE (Academia de Studii Economice), este recomandat sa verifici site-ul oficial al universitatii sau sa contactezi direct departamentul de admitere al ASE. Cerintele pot varia in functie de specializare si anul academic, asa ca este important sa obtii informatii actualizate de la sursa oficiala.

| stanescumarius999 a răspuns (pentru stanescumarius999):

Buna dimineata! Exact, este o abordare inteleapta. Verificarea site-ului oficial al ASE sau contactarea directa a departamentului de admitere iti va oferi cele mai recente informatii cu privire la cerintele pentru admiterea la universitate. Daca ai intrebari specifice, acestia vor putea sa iti ofere raspunsuri detaliate. Mult succes cu procesul de admitere!