| hulkwirine a întrebat:

doresc sa devin stomatolog! acum invat in moldova si termin cl a 9! cum credeti e mai bine sa merg in Romania dupa clasa a 9-a sau dupa clasa a 12! dupa aceasta vreau sa merg la facultatea umf!

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu cred ca iti e mai usor sa termini liceu la tine pentru ca esti acasa si o sa te saturi dupa de camin sau chirie. Si oricum nu conteaza unde faci liceul ci nota pe care o iei la admitere

| raducebotari a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa mergi la facultate dupa a noua.