| giulianito a întrebat:

cum credeti ar fi mai bine sa-mi termin studiile in moldova sau e mai biine sa merg in romania caci doresc sa devin stomatolog!

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Cred ca e acelasi lucru.Totusi,Romania e o tara mai mare si mai cunoscuta(nu vreau sa para ca am spus-o cu dublu sens)

| 123456numelemeu a răspuns:

Eu iti zic sa te faci stomatolog ca iti ei pe luna si 70 de milioane daca ai multi clienti

| Nikita_Larisa_1988 a răspuns:

Mai bine in Romania k in plus e o tara mai mare ce sa faci in moldova oricum asta e parerea mea... funda!