| AndreiVale a întrebat:

Buna doresc sa va cer un sfat, ce parere aveti: Facultatea de Stiinte Economice, Drept sau Polite? Sunt foarte nedumerit in privinta asta si nu stiu ce cariera dintre astea 3 sa o urmez,as dori sa imi puteti spune despre mediul de lucru de obicei,beneficii,dezavantaje, salarii, conditi de lucru.Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce iti place tie sa faci! Intocmesti lista facultatilor in functie de dorintele si abilitatile tale. Cat despre avantaje si dezavantaje, se gasesc in aceeasi masura in toate domeniile alese. Nu uita ca munca de jos se plateste la fel, cu cat urci in functie cu atat veniturile si avantajele cresc exponential.