| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Este cineva care a urmat Colegiul Juridic Franco-Roman sau care a fost admis recent? As avea nevoie de detalii referitoare la admitere, va rog! funda

3 răspunsuri:
| AndeT a răspuns:

Http://www.collegejuridique.ro/Prezentare-s7-ro.htm
http://www.drept.unibuc.ro/Admitere-s21-ro.htm
dupa ce esti admis la facultatea de drept, dai test la limba franceza pentru a fi admis la acest colegiu

| AliceAliceAliceAlice28 explică (pentru AndeT):

Buna! Iti multumesc pentru raspuns, dar eu voiam sa aflu mai mult cum sunt subiectele, daca e cazul sa faci pregatire pentru acest examen

| AndeT a răspuns (pentru AliceAliceAliceAlice28):

Pai subiectele din anii precedenti sunt pe sit ul pe care ti l-am dat
daca e cazul sa faci pregatire, asta hotarasti tu