| Mhjua a întrebat:

Este cineva care da anul asta la ASE Bucuresti la Contabilitate si Informatica de gestiune? ps scuze pentru categoriebatting eyelashes

9 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Eu merghappy vineri sunt in fata ase`uluilaughing si tu tot acolo mergi?

| Mhjua explică (pentru BlancaFantasma):

Da,eu ma duc maine.Ai putea sa imi lasi un id? Mi-ar face placere sa ne cunoastem mai bine

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Mhjua):

Iti trimit acum mesaj cu id`ul.sa`mi spui daca tu ai completat preinscrierea on line te rog.

| BlancaFantasma a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Nu stiu daca s`a trimis mesajul asa ca ti`l las si aici : savescu.simona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau anul asta, dar nu la ASE. big grin

| Mhjua explică (pentru anonim_4396):

Dar unde dai? tot in Bucuresti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mhjua):

Tot in Bucuresti, doar ca la Universitate.

| Mhjua explică (pentru anonim_4396):

Mult succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mhjua):

Multumesc! La fel si tie!