| Necunoscut3 a întrebat:

Dacă sunt la ASE, București, specializarea contabilitate si informatica de gestiune, anul I, se poate ca din anul 2 sa ma mut la facultatea de Contabilitate, din cadrul universității Transilvania, Brașov?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate, fiindca la facultate nu este ca la scoala generala sa te transferi unde ai chef, trebuind sa dai din nou examen la cealalta facultate, in anul urmator si sa o iei de la capt.

| Vântulalb a răspuns:

Se poate. Dar din ce stiu eu de la un coleg care s-a tot plimbat, a avut de dat niste diferente. Examene in toata regula. Intereseaza-te la Brasov daca dai diferente.