| MadRaven a întrebat:

Este cineva la profil bilingv? preferabil engleză. Mulţumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Da, eu am trecut în clasa a-XII-a şi sunt la Filologie Bilingv Engleză.

Pot să-ţi spun că îmi place foarte mult şi mă bucur şi în ziua de astăzi că am ajuns aici. Chiar dacă sunt persoane care au şi păreri negative, eu sunt de părere că este un profil bun în urma căruia dobândeşti multe cunoştinţe, preponderent în domeniul obiectelor precum Limba Română, Istorie, Geografie, Limba Engleză şi Limba Franceză.

Mult succes!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, eu.

| CMaria21 a răspuns:

Buna da am fost am terminat acum sunt la facultate de ce ai vreo nelamurire?

| MadRaven explică (pentru CMaria21):

Nu pot sa zic ca e o nelamurire.Ce profil ai terminat?

| ank a răspuns:

Eu sunt.

| MadRaven explică (pentru ank):

In ce clasa?big grin

| ank a răspuns (pentru MadRaven):

Tocmai ce-am terminat a 12-a

| Helena08 a răspuns:

Bună!
Da, sunt. Cu ce te pot ajuta?