| anonim_4396 a întrebat:

eu vreau sa imi fac un nou cont de YouTube si sa postez videouri de pe un joc.Sa devin mai cunoscuta... big grin.Stiti cumva o camera de instalat pe PC pentru a putea filma numai ecranul in timp ce joc acel joc? Un program ma refer, doar va rog sa nu imi dati HyperCam si nu mai stiu eu ce prostii. Funda si vot.

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai grija cu linkul lui atragator.

Pai este fraps. Problema e in felul urmator... trebuie sa ai un pc decent pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca filmezi ecranul cu o camera web o sa iasa o calitate de tot rahatul...ia-ti un program care filmeaza in pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce joc vrei sa filmezi si ce calculator ai?

| ReusxD a răspuns:

Buna,poti download chiar de aici un program care filmeaza desktopul in calitate full hd:
http://www.freedownloadmanager.org/......38498.html
Pa, pa!

| MrRava13 a răspuns:

Fraps sau Bandicam. Te felicit pentru alegerea facuta, in special daca esti fata. ma gasesti pe youtube sub numele de MrRava12 big grin

| stefan129 a răspuns:

Ia-ti bandicam e foarte bun

| robbe33 a răspuns:

Fraps este cel mai bun din toate punctele de vedere.