| sunnylove a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe YouTube, sa postez diferite videouri, dar nu stiu despre ce. Ce idei aveti? Vreau multe vizualizari. Pe 25 dau funda celei mai bune idei!

3 răspunsuri:
| KisaTheCute a răspuns:

Poti face catrinca de vedete. Sau poti face turoriale cu make-up.
Sau poti face chiar tutoriale de hair & produse de beauty in casa. Poate un cont despre cum sa ne imbracam Luni, Marti, Miercuri. [ postezi in fiecare zi pentru ziua urmatoare. ]. happy. Sper ca te-am ajutaaaat :*

| Cineva_1522 a răspuns:

Pai asculta kiss FM sau asculta piese noi scoate-ti piesa de pe www.fiesierulmeu.ro si fa-ti un videoclip care sa aiba pe fundal piesa aia de exemplu daca ii piesa 3 sud est-alaturi de ingeri. pui pe fundal piesa si pui ceva imagini cu ingeri inimi :-@ sau scoate un video tot de pe www.fisierulmeu.ro si pune-l pe youtube si trm la toata lista linku.sau lasa multe commuri la videouri si adauga-ti videoclipul tau la comm;) cu placere! fundita?:>