| AnasiasiaMaria18 a întrebat:

Buna fetelor,am cont de onlyfans și tot timpul când vreau sa retrag banii peste câteva zile îmi spune ca plata a fost procesata, dar nu îmi intra banii in cont am crezut ca cardul nu mai e valid mi am schimbat cardul cu un card revolut și tot nu îmi intra banii!????

5 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Vezi "ca cardul" trebuie sa fie pe numele tau si trebuie sa ai minim 18 ani! Ce cont ai? Sa-ti trimitem niste bani, facem un test!

| haileewatson a răspuns:

Cand retragi bani trebuie sa pui contul IBAN, nu cardul. Esti sigura ca ai scris toate datele corecte?

| DovleacTurbat a răspuns:

Îți las ibanul meu sa vedem daca merge?

| Dandinelle a răspuns:

Ar trebui sa-i contactezi sa-i iei la rost, ai pus nr cardului corect?

| onlyro a răspuns:

Buna! Daca ai nevoie de ajutor cu promovarea contului tau de of free ma gasesti pe ig daca vrei mai multe informatii. Ig: onlyromania. exclusive