| Valentin666666 a întrebat:

Mi-am făcut un cont de revolut recent și mi-am verificat tot email, numărul de telefon, identitatea dar nu pot sa primesc banii pe cont cu numărul de telefon. Îmi zice sa verific detaliile de plata încă o dată, card fizic nu mi-am dat comanda că n-am nevoie, că plătesc cu telefonul dar nu știu ce are că această eroare o primesc de 10 zile in coace. Am crezut prima oara că e de la cardul virtual mim creat cinci am șters cinci și acum trebuie să aștept 30 de zile că sa fac din nou card virtual. Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Bogdan0783 a răspuns:

Verifica in contul tau daca numarul de telefon este in format +407...