| Glav a întrebat:

Salut!
In primul rand am peste 18 ani ca vad ca îmi tot da jos TPU întrebarea!
După ce am împlinit 18 mi-am făcut o pagina de onlyfans cu fosta și ne-a mers destul de bine, ne-am despărțit și mna aia a fost!
Dar banii veneau pe cardul ei!
Acum mi-am găsit alta fata cu care sa fac onlyfans și as vrea sa intre banii pe cardul meu!
Deci am câteva întrebări.
1 eu am doar un card de minori de la BCR, se pot scoate banii de pe onlyfans pe ala?
2 Sau pe revolut merge, ca mi-as face cont de revolut?
Dacă nu, recomandați-mi voi o banca unde sa-mi fac card pentru a scoate banii de pe of!
Încă o data TPU, am peste 18 ani!

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai varsta, deci iti poti face la orice banca, e cam irelevant ca-s toate la fel. Cum iti schimbi cardul trebuie sa-ti dai singur seama.
Scoti banii, dar ANAF-ul stie? Ca si banii aia trebuie impozitati din cate stiu: https://www.startupcafe.ro/......ociale.htm

| Glav explică (pentru LPCTSTR):

Pff am înțeles, mulțumesc pentru informații!

| StripperRaoul a răspuns:

Merge dară eu am tot pe only da revolut card tot asa cu partenera. dc sa nu poti scoate bani. iar apropo de astia de la TPU is niste ori genu ala de tocilari din prima banca ori mai batrani asa indoctrinati de mentalitatea aia mai old. si ei zic astea sunt regulile comunitatii care tot de ei sunt facute si ui asa sterg intrebari. mandri de ei ca vai ce bine a facut el azi.

| Glav explică (pentru StripperRaoul):

Deci primești banii de pe onlyfans direct pe cardul de la revolut?
Referitor la TPU și reguli, chiar nu înțeles ce am întrebat greșit, plus ca am și specificat ca sunt deja major nu e ca și cum era ilegal sau ceva de genul!
Oricum îți mulțumesc pentru răspuns bro!

| onlyfansllmodels a răspuns:

Salut. Cunosc foarte bine platforma, conditiile siteului si se face ca nu prea le respecti. Daca banii intra la domnisoara pe card, e garantat ca profilul a fost creat pe numele ei, buletinul si contul bancar trebuie sa corespunda. Regulamentul va zice ca nu poate fi utilizat de alte persoane, e un cont personal.