| Cuciula_Lucia_2000 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune câte ceva despre facultatea de arhitectura si urbanism? Este și arhitectura și design. dacă da care este mai buna? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| PrieteniaEsteMagica a răspuns:

După părerea mea, ți-ar prinde mai bine sa dai pe arhitectura si design(interior/exterior) deoarece, ești fata si fetelor le plac mai mult decorarea obiectelor din afara sau dinăuntru! Iar la cea cu urbanismul, este la fel ca jobul de taxi, trebuie sa ști toate străzile urbane si toți locuitori unde stau... Sper ca te-am ajutat!
Funda?

1 răspuns: