| Nicolae_Mirela_1978 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie poezii de sfarsit de an clasa a patra?

Răspuns Câştigător
| navinia a răspuns:

Serios? Nu iti merge mintea pentru o poezie? thoamne..copchile.

| Nicolae_Mirela_1978 explică (pentru navinia):

In primul rand daca nu ai chef sa-mi arati o poezie stai in banca ta ca nu te-a bagat nimeni in seama si in al doilea rand sa stii ca ma duce foarte bine mintea daca tu esti mai mica sau mai mare decat mine nu ma intereseaza si sa-ti reamintesc ma duce foarte bine mintea si se scrie doame dupa cate stiu eu gramatica nu thoamne

| Nicolae_Mirela_1978 explică (pentru navinia):

Sti ceva ma duce farte bine capul

4 răspunsuri:
| Nicolae_Mirela_1978 explică:

In primul rand nu sti sa scrii si in al doilea rand ma duce mintea mai bine ca tine si daca nu ai chef sa-mi spui o poezie nu mai comenta si stai in banca ta ca nu te-a bagat numenu in seama si sa iti reamintesc ma duce mintea foarte bine si se scrie doamne nu thoamne