| Geo_Diana_2001 a întrebat:

Îmi puteți spune, vă rog, care este materia voastră preferată și ce meserie doriți sa aveți? Am nevoie pentru un proiect la școală.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce "ce doriti sa aveti", putem sa-ti spunem ce avem happy

| Andrei258 a răspuns:

Buna seara materiile mele preferate au fost sunt si vor ramane Limba si literatura româna, religie cultul ortodox, istorie si altele in special cele din sfera umanului sunt absolvent de asistenta sociala si resurse umane

| P3d1a a răspuns:

Nu imi place nici una si vreau sa devin gigolo.