| InfinityIsTheLimit a întrebat:

inca putin si trebuie sa fac o alegere importanta pentru my future..incotro dupa liceu? Ma gandeam la o facultate dupa care sa reusesc sa imi gasesc un loc de munca cat mai repede. Sunt indecisa intre psihologie(e mai mult o pasiune), asistenta medicala generala si kinetoterapie..ma atrage si toate chestiile legate de cosmetica..masaje..dar nu stiu..as vrea totusi sa urmez o facultate. ceva pareri? studenti inscrisi la aceste facultati care imi pot spune mai multe?

1 răspuns:
| taviyamato2 a răspuns:

La psihologie nu prea iti recomand, mai bine la asistenta medicala, e mai ok pentru viitorul tau... doar ca, pare ca e mai greu, ceea ce e total fals daca te gandesti la salariile din vest si la cerere...