| aliipt99 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au dat admiterea la Scoala de Agenti de politie Vasile Lascar, Campina. Cat timp se va face practica? Am inteles ca nu se mai fac 2 ani ci unul. Eu sunt din Brasov si as vrea sa dau la Campina.As avea nevoie de cateva informatii in plus cum ar fi :
Poti pleca de Vineri seara acasa?
Cum sunt conditiile?
Pana la ce ora tin cursurile?
Este adevarat ca aveti un program fix?
Mediul este unul de liceu sau de facultate? Gen va da examene sau va asculta ca la liceu si primiti teste?
Intreb toate acestea deoarece am auzit diverse povesti si nu stiu ce sa mai cred.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| utilizator9 a răspuns:

Stii cumva daca este asigurata cazarea si masa?