| anonim_4396 a întrebat:

kiss Mi-as dori dupa ce termin liceul sa ma duc la un casting(actorie) in Los Angeles, dar pana atunci poate visul meu se va spulbera..Am observat ca unii actori nu au facut facultatea de teatru.Deci nu stiu cu ce sa incep in acest domeniu.Ce ma sfatuiti?(fara bataie de joc)kiss Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu multi bani ca sa ajungi in Los Angeles prima data.

| afrodita3333 a răspuns:

Pai norocul poate venii de oriunde, daca ai sansa sa te duci la un casting in LA duce.Nu ai de pierdut nimic.Majoritatea actorilor din afara nu au facutatea de teatru, unii nu au nici o facutate defapt.In America se pune mai mult baza pe talent si relatii, nu prea te intreaba nimeni de scoala.Ar fi bine daca tot vrei sa pleci in LA, sa te
duci sa faci niste cursuri de acotie acolo dupa terminarea liceului, sa dai acolo la facutate, sa te angajezi acolo, si sa mergi intre timp la diverse castinguri.Ar fi cel mai bine asa dar ai nevoi de ceva bani ca sa poti sa te intretii acolo.Succes!

| PartyLoll a răspuns:

.

| PartyLoll a răspuns:

Multumesc!:*:*

| sudenta a răspuns:

Cu multi bani