| seby27278 a întrebat:

Eu sunt la liceu profil mecanic dar dupa ce termin liceul as vrea sa merg la o facultate de teatru (actorie). Se poate daca sunt la profil mecanic? Si daca reusesc sa termin facultatea de teatru as vrea sa merg in Mexic sa joc in filme pentru ca stiu spaniola, se poate daca am facut facultatea in Romania sa ajung actor in Mexic fara ca in Mexic sa mai fac facultate? Multa seriozitate, va rog. Funda!

1 răspuns:
| OanaSiCamAtat a răspuns:

Raspunsul la tot ce ai spus tu este DA. Astept fundita pentru ca am fost serioasa si ti-am raspuns corect. :* happy big grinwinking