| ohayo a întrebat:

La facultatea de sociologie si asistenta sociala se studiaza chestii legate de criminalistica? Cum se face si la psihologie...
Ce job-uri as putea avea dupa terminarea facultatii de sociologie?
Unde sunt sanse mai mari sa-mi gasesc de munca? La sociologie sau psihologie
PS: in caz de sansele sunt slabe sa pot lucru in unul din aceste domenii, tind sa aplic la o facultate in strainatate incepand din anul doi. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Stefan_Tanta_1970 a răspuns:

Tu ce vrei Sa studiezi?