| Jdjdjdns a întrebat:

La liceul militar(Breaza) avem voie cu telefon? Cand am fost sa dau proba sportivă și psihologică ne-au lăsat cu orice telefon am avea, imi e greu de crezut ca nu ne lasa decat cu telefon fara camera cum se aude...Si inca ceva,dusurile sunt in comun, adica facem toti laolalta?

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Homosexualii si lesbienele fac la comun; restul au dusuri in camera.winking laughing

| ziftode a răspuns:

"dus la comun" inseamna ca fiecare dus e izolat cu ceva (o draperie) si te dezbraci numai inauntru, nu in afara, asa ca nu iti face probleme, nu o sa vada nici o fata cat de... aaaaa... frig s-a facut (daca nu intelegi ce spun atunci ma bucur tongue)
cat despre telefoane, te sfatuiesc sa iti iei doua, unul bun si nu il arati la nimeni (decat daca ai incredere) si inca unul mic si amarat sa il vada toti, da, am invatat asta intr-un film, dar nu inseamna ca nu... tinewinking

| DavidMichael1999 a răspuns:

Cum au ost probele sportive caci si eu vreau sa dau la liceul militar din breza si cu ce medie ai intrat? Adica am nevoie de ajutorul tau caci tu ai dat deja probele fizice si psihice deci tu stii foarte bine din propria experienta si da ai voie cu telefonul iar dusurile nu se fac la comun (adica toti aveti acelasi dus dar nu faceti toti odata decat daca sunteti travestiti sau cv ) daca ma poti ajuta ciar te-as ruga sa ma ajuti infine sper caca te-a ajutat cumva