| MikeZG a întrebat:

Vreu sa dau la liceul militar Dimitrie Cantemir Breaza. E cineva acolo? E greu? Am voie cu laptop, tableta sau telefon?

3 răspunsuri:
| madda331 a răspuns:

Buna,am un prieten care a facut liceul militar, nu este greu dar trebuie sa fi silitor, ascultator...adica nu e ca la alte licee,la ore sa fie galagie, caterinca si etc, dar daca vrei sa faci ceva bazat pe acest liceu te sfatuiesc sa te duci, si cu laptop si telefon ai voie, e ca un liceu norma. mult succes... funda?

| OnlineGA a răspuns:

Mi se pare ca ai voie doar cu telefon din cate stiu, si greu sa zicem 40%, acum depinde de elev.

Imi poti da un vot te rog? :D http://gifts-zone.com/link.php?player=George

| VaDiM1111 a răspuns:

Salut ma numesc Vadim si eu am terminat liceul Militar crede-ma ca nu o sa iti para rau e foarte bine primile luni e mai greu pina iti faci prieteni dupa aia se incepe femei bauturi si distractie e super tare nu o sa regreti