| Deniz23 a întrebat:

Ai voie sa ai o relație la liceul militar?laughing (Breaza)

Multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da dar depinde cu cine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă -la-?
Adică în incinta liceului, sau atât timp cât ești elev la acel liceu?
Ai cât timp ești acolo un program strict și supravegheat, în care nu sunt incluse relații. Astfel a avea voie sau nu, să ai așa ceva, nu se pune problema. În permisie, faci ce vrei.

| Bizon95 a răspuns:

Daca e in afara liceului, ce faci in afara liceului e treaba ta, SI NUMAI A TA, daca liceul isi baga coada poti fi dati in judecata, asa ca nici macar nu incearca, insa nu stiu cat de mult iesi tu din liceul ala, fiind militar nu prea cred ca prea des

insa in interiorul liceului fiind mediu militar, din cate stiu eu, IN NICI O ARMATA DIN LUME NU E PERMISA "FRATERNIZAREA", iar daca persoana cu care ai relatie e profesor/profesoara, atunci e caz penal pentru el/ea asta se aplica in orice scoala pre-universitara (partea de penal, cel putin)

asa ca daca e in liceu, atunci NU... si daca chiar va mananca pe amandoi, atunci multa, MULTA atentie si mai ales verficati unde sunt camere de supraveghere, in ziua de azi sunt prin toate scolile

| Daniel323 a răspuns:

Cu colegul de camera?

| sierra1 a răspuns (pentru Daniel323):

Codul penal nu-l incriminează

Răspuns utilizator avertizat