| alinazane a întrebat:

lucreaza cineva acasa? caut de mult timp un job la domiciliu si pana acum am gasit numai inselatorii! daca este cineva care cunoaste vreun site cu anunturi serioase, va rog sa-mi raspundeti aici!

Răspuns Câştigător
| Razvan6 a răspuns:

La Avon poti lucra foarte usor de acasa, cu o brosura online si un magazin virtual prin care afli beneficiile si noutatile din fiecare campanie! Ce zici? Ne auzim la telefon?

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Oriflame

| lilyka a răspuns:

Daca mai esti interesata de un job la domiciliu da-mi un mail pe jitaru_liliana_irina@yahoo.com

| Razvan6 a răspuns:

DA! Te poti inscrie reprezentant A V O N, aratand brosura ONLINE pe internet facebook/mess/twiter/ etc...si dupa comanda clientilor formati sa iti iei un discount de pana la 40%! daca te intereseaza, astept id-ul tau