| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma gandesc sa fac un curs pe viitor, ma poate ajuta cineva cu o sugestie ce e mai avantajos si mai cautat in afara de bucatar si ospatar!?!
Ma gandeam sa ma apuc de un curs de webdesign da nu stiu sigur daca e cautat si daca e banos, sau de barman!?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cursurile de webdesign sint niste timpenii atroce in 99% din cazuri. Fa un CISCO si te-ai facut om. http://el.el.obs.utcluj.ro/cisco/

| ElenaSA a răspuns:

Nici cu CISCO nu ajungi cine stie ce fara studii si experienta.