| Yumiii a întrebat:

^^ Nu stiu cum sa zic. xD
E posibil ca tu (eu) fiind la un liceu Economic, cu profil de contabilitate, sa te transferi la un liceu de arte? :3
Va rog sa imi raspundeti. Dau funda. ^____^

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| MarieBGossipGirl a răspuns:

Normal că e posibil )
doar că va trebui să treci unele examene sau testări )
funda?

| Yumiii explică (pentru MarieBGossipGirl):

Ce fel de testari? T~T Sunt a 10-a si de la anul (a 11-a) as vrea sa ma transfer pentru ca am mari probleme cu matematica.__. si pentru ca imi place sa desenez si sa cant. Sunt grele testarile?

| Latinmoon a răspuns (pentru Yumiii):

Sunt niste probe trebuie sa-ti alegi una dintre aceste discipline si sa te duci la liceele cu specific si vorbesti la secretariat.
Good luck! >big grin

| MarieBGossipGirl a răspuns (pentru Yumiii):

Nu sunt grele. Trebuie să ştii cîteva definiţii din artă. Exemplu: ce reprezină arta, cei mai populari pictori, cîte tipuri de artă există. E simplu, crede'mă, poţi să le memorezi şi într'o seară, nu necesită timp )

| Bloopies a răspuns:

Da, de ce nu happy

| VivySample a răspuns:

Desigur,dar va trebiu sa te muti prin septembrie.S-ar putea sa primesti niste teste sa te verifice daca poti intra sau nu.Totul se poate intampla. Daca tie iti place arta, transfera-te.Nu lasa problemele sa iti srice distractia.