| Florentina_Bianca_2002 a întrebat:

Bună, nu ştiu dacă am pus intrebarea unde trebuie dar sunt cam nouă pe aici.
Ok deci, pe 2 mai cand se termină vacanța este ziua dirigintei mele
Nu avem nicio idee de cadou.
Banii nu s-au strâns inca, dar o sa-i strangem de la colegi.
Bun deci diriginta mea este mai in varstă si nu ii plac bijuteriile şi etc.
Cam ce i-am putea lua?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Un stilou inscriptionat cu un mesaj din partea tuturor.In felul acesta o sa`si aduca aminte de voi multa vreme de acum incolo happy

| Florentina_Bianca_2002 explică (pentru WaterDrop):

I-am dat anul trecut un stilou, nu mai ştiu cu ce ocazie laughing
Treaba e ca i-am luat multe cadouri şi acum suntem in pană de idei

| BroascaCuElice a răspuns:

Ii faceti un tort &cumparati niste flori

| Florentina_Bianca_2002 explică (pentru BroascaCuElice):

Am facut asta anul trecut
Şi nu a fost prea mulțumită de faptul ca i-am luat tort...