| madalicious a întrebat:

Buna!

Maine dimineata, bine astazi dimineata [15.07.2010], ma duc la scoala, si vin si ceilalti colegi, si vorbim cu diriginta. Deci, ceea ce vreau sa stiu este : ce as putea sa-i daruiesc dirigintei mele, tinand cont, ca la premiere, nu i-am dat nimic, pentru ca mi-a spus ca nu vrea sa-i aduc nimic?
Acum vreau sa-i fac o surpriza, dar nu stiu ce sa ii duc cadou.

Please help me! Dau funditoi!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ti-as spune: "un zambet cald si un "Multumesc pentru tot!"", te-ar bufni rasul? oh go onwinking Cum nu mai ai mult timp la dispozitie pentru cumparaturi, poti sa-i iei doar un buchet frumos de flori. Iar pe viitor intreaba si tu mai din timp!winking Poate atunci o sa-ti spun ce cadouri faine faceam noi profesorilor in timpul studiilor. big grin Numai bine si succes in alegerea florilor!

| Daniel TM a răspuns:

O cafea(dar nu ieftina) si un trandafir

| apaplata_7449 a răspuns:

De ce mereti la scoala in timpul vacantei?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei ceva dragut si sa o faca sa rada daca nu e in varsta adica pe mine!