| anonim_4396 a întrebat:

numele meu este roxana si vreau sa devin actrita. mi s-a spus ca am talent si parintii mei vor sa ma sustina in meseria pe care mi-am ales-o, dar este o singura problema : nu prea poti sa devii actrita daca nu faci anumite compromisuri, cele mai suparatoare pentru mine fiind acelea de a intretine relatii sexuale cu un regizor, producator sau actor (asta pentru a prinde un rol bunicel in film). este adevarat sau se poate evita lucrul acesta?

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Depinde si de rol dar daca o sa fi intr-un rol principal poate ca va trebui sa te saruti dar nu -l lua ca pe un compromis nu se intampla asta mereubig grin

| Pupily92 a răspuns:

Daca vrei sa devii actrita porno...acolo n-ai nici o alegere.

dar in filme, din cate stiu eu, nu fax sex real. poate sunt dezbracati dar nu fac sex!

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Se poate evita... e alegerea ta nuh sunt toti asa deci nuh e nici o problema

| partyvip a răspuns:

Buna, eu am 16 ani sunt din constanta am inteles ca tie iti place divertismentul, eu am o idee eu as dori sa deschidem un canal pe youtub, acolo unde vom posta cele mai tari scenete, parodii etc. Vom strange grupuri de actori in fiecare oras prin intermediul internetului. iar daca ne reuseste devenim cunoscuti ma poti contacta pe adresa de email partyvipthisisit@yahoo.com sau pe adresa de mess partyvipthisisit