| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Poate să-mi spună cineva la ce să mă aștept de la examenul de practică de vară de la medicină dentară? (Umfcd București

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti vor explica profesorii dupa ce incepi facultatea.
Acum s-a terminat vara... urmatoarea peste 10 luni!

| roxiirgr a răspuns (pentru Violleta2022):

Voiam o părere a unui student care a mai trecut prin asta. Sunt deja anul 4 si nu ne-a explicat nimeni nimic laughing) din cauza pandemiei, examenul de practica a fost anulat in ceilalți ani și ne am trezit acum că anul ăsta se dă iar.

| Violleta2022 a răspuns (pentru roxiirgr):

Din pacate, chiar nu iti poate explica nimeni, pentru ca nu au de unde sa stie ce va fi la vara, anul urmator, pandemia continua si nimeni nu poate anticipa ce se va intampla peste 1 luna, dapai peste 10 luni.

| roxiirgr a răspuns (pentru Violleta2022):

Examenul despre care vorbesc este in câteva ore laughing)))

| Violleta2022 a răspuns (pentru roxiirgr):

Atunci, sa fie cu SUCCES!