| Rizer a întrebat:

Pt cei care sunt domni profesori cum este cu DPPD-ul? Si ce as putea sa predau numai cu nivelul 1? Sau trebuie sa-l fac neaparat si pe al doilea, eu sunt in anul 2 la marketing si la DPPD trec direct in anul 2 numai il fac pe 1

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt doamna profahee hee
daca faci doar nivelul 1, poti preda numai la gimnaziu. nu stiu ce ai putea preda tu, dat fiind faptul ca esti la marketing. dar ar trebui sa stii tu... ar trebui sa ai in orar didactica (nu stiu carei discipline), acum in anul 2 se face.
daca faci si nivelul 2, poti preda si la liceu.