| alexRE a întrebat:

Salutare tuturor! Am sa trec direct la subiect, sunt in anul intai la master MCA (marketing si comunicare in afaceri) si ne-au dat sa realizam un chestionar care trebuie completat de 50 de persoane.

Cercetarea priveste identificarea imaginii pe care consumatorii o au despre Agricola Bacau. Problema = nu este mai nimeni dispus sa il completeze, am incercat pe strada, pe site-uri de socializare... si mai nimic. Saptamana viitore trebuie sa predau cercetarea, si am doar 20 de raspunsuri (mai toate de la neamuri). Am zis ca am sa incerc si pe TPU, poate am mai mult noroc. Daca ma puteti ajuta va rog cu niste completari, credeti-ma m-ati ajuta enorm.

https://qtrial2015az1.qualtrics.com/jfe/form/SV_838aOAoR abW450x

Multumesc

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cu placere!

11 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Linkul nu este functional!---google nu returneaza niciun rezultat.

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru alexRE):

Nu merge nici asa --- verifica!

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru alexRE):

Nu!
Copiaza-ti linkul su pune-l pe Google --- vei vedea raspunsul:

"Căutarea dvs. - Https://qtrial2015az1.qualtrics.com/jfe/form/SV_838aOAoRabW450 - nu a returnat niciun document.

Sugestii:

Asiguraţi-vă că toate cuvintele sunt ortografiate corect.
Încercaţi alte cuvinte cheie.
Încercaţi cuvinte cheie mai generale."

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru alexRE):

Cu "x" -ul, raspunsul este "Sorry, this survey is not currently active."

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru alexRE):

Da, acum este ok!--- l-am completat.

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru alexRE):

Cu placere!