| Kati120612 a întrebat:

Bună! Puteți să îmi recomandați, vă rog, cărți în limba engleză utile pentru un asistent de laborator? Îmi doresc să învăț termeni medicali în limba engleza.

3 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Ma gandesc ca trebuia sa spui si ce laborator, in ce domeniu, nu?
Chimie or what?

| Kati120612 explică (pentru SharpEagle):

Specializarea pe care am terminat-o este Laborator clinic. Se referă atât la analize medicale (include și compoziția chimică), cât și la testarea compoziției alimentelor sau apei.