| Hela a întrebat:

Buna! Sa te angajezi la banca iti trebuie neaparat diploma de licenta?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar pentru casier si curatenie nu-ti trebuie licenta. Batalia este mare. Multi sunt si cu masterul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde pe ce post te angajezi...
la curatenie nu cred
ca agent de vanzari sa promovezi diverse servicii iar nu cred
sa fii analist financiar si sa analizezi dosare de creditare si investii clar iti trebuie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La sectorul curățenie este suficient bacul.

| Vântulalb a răspuns (pentru sadrian46):

Nu mai au personal propriu pentru curatenie. Apeleaza la o firma specializata.

| Catrice a răspuns:

Chiar masterul.

| romeo78 a răspuns:

Nu, plicul cu euro și P. C. R.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi studenti care lucreaza la banca, deci nu neaparat, depinde de post.

| Dintrebare a răspuns:

Depinde pe ce post. Numai angajatorul iti poate spune care sunt cerintele. Dar ca idee, nu poti fi incadrata pe un anumit post daca nu ai terminat facultatea si nu ai diploma. Eventual operator date merge si fara licenta