| Cristian123453 a întrebat:

Buna seara. Am o intrebare, cum se procedează la angajarea cu relocare la cat timp după semnarea contractului primesc cazarea? In aceași zi? Si sunt garsoniere sau camere cu 3 4 persoane? Astept un raspuns urgent, multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe noi ne intrebi? Te angajam noi? Intreaba-l pe cel la care vei lucra.
Stupidă intrebare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti vreo director tehnic, ceo la vreo companie cu mii de angajati s-ar putea sa primesti si un penthouse.

| johnnny123 a răspuns:

Din moment ce nu cunoastem nici firma, nici postul pe care urmeaza sa-l ocupi, nici unde o sa te relochezi, nici ce contract ai semnat, de unde sa stim in ce conditii vei fi cazat? Crezi ca absolut toate firmele procedeaza identic?

Nu este mai logic sa pui intrebarea asta angajatorului, care se va ocupa de treaba asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intrebat angajatorul despre procedura? El este in masura sa iti raspunda exact.