| Berve a întrebat:

Buna seara, as avea o întrebare. Dunt studenta anul I, semestrul unu am luat toate examenele cu note bune dar in semestrul doi nu m-am putut prezenta la un examen decât in săptămâna de restante, oare ies de la buget o sa ma afecteze cu ceva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca iei nota ok la restanta si ai medie maricica, nu iesi de la buget.

| Evolution a răspuns:

In primul rand o sa te rog ca pe viitor sa mai respecti semnele de punctuatie si sa iti verifici intrebarea sa fie scrisa corect inainte sa o postezi.
Am citit de vreo 3 ori intrebarea ta ca sa inteleg ce intrebi.
Nu iesi de la buget, eu am un coleg (sunt in anul 2 ) care are 3 restante din primul an + inca vreo 4 anul asta laughing.
Depinde de locurile la buget, ele se aloca la inceput si ramane asa toti anii si in fiecare an se face repartizarea. Lucrurile astea ar fi trebuit sa le stii de la inceput.
Odata ce ai luat restanta in saptamana de restante, nu are cu ce sa te mai afecteze.
Succes!

| Bunica69 a răspuns:

Mam? Presupun ca esti la ASE.