| JustLuciana a întrebat:

As vrea sa stiu cate ceva despre Univ. Ecologica din Bucuresti la profilul protectia mediului inconjurator.Cum se desfasoara orele? Cum sun profesorii? cat costa cazarea la caminele lor? si alte detalii.
Sau imi puteti recomanda o alta facultate dar cu acelasi profil... am terminat anul acesta protectia mediului si vreau sa ma inscriu la o facultate pe acelasi profil. Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc

1 răspuns:
| CaramelX a răspuns:

Dai un search pe google despre aceea facultate ar trebui sa-ti dea acolo multe detalii despre aceasta dupa dai un search despre profilul dorit si facultate din bucuresti sigur o sa gasesti ceva:*