| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care e la liceu la București, la nenitescu și e la profilul : Protecția mediului, ea vrea sa se mute in semestrul 2 la Slatina la Colegiul Național Radu Greceanu, ar dori la profil uman, se poate așa ceva? Dau funda, dar va rog frumos urgent!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Eu am avut colegi si mai stiu si prieteni care s-au mutat de pe un semestru pe altul la profil diferit. Daca s-au schimbat lucruri intre timp nu stiu, oricum sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Da, se poate

| MadalinGGG a răspuns (pentru Vvistula):

Înțelesesem ca se poate doar la anul in cazul in care schimba și profilul

| Vvistula a răspuns (pentru MadalinGGG):

Eu am avut colegi si mai stiu si prieteni care s-au mutat de pe un semestru pe altul la profil diferit. Daca s-au schimbat lucruri intre timp nu stiu, oricum sper ca te-am ajutat.