| BiancaGabriela16 a întrebat:

Bună seara! Dacă fac un curs de tehnician veterinar, am voie să comand medicamente după internet sau vaccinuri de deparazitare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ai voie sa comanzi medicamente dupa internet produse de cine stie ce ciudat sau firma chineza, fiindca exista farmacie veterinara si poti comanda acolo, de la ei, au chiar reprezentant de vanzari care vine direct in clinica veterinara unde lucrezi si-ti aduce tot ce ai nevoie, pe factura, cu termen de expirare, asa cum cere legea.

| sierra1 a răspuns:

Alea fără rețetă sau restricții, poți să le comazi "după" internet fără emoții!

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu, deoarece nu esti medic.

| ReddY25 a răspuns:

Nu merge așa