| Lucian_Olteanu_2003 a întrebat:

Buna seara TPU!
As dori sa deschid o farmacie veterinara,care ar fi procedurile, costuri cu aproximatie, mentionez fac un curs in vederea obtinerii diplomei de tehnician veterinar.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lucică mamă, la șapteșpe ani, nu o deschizi!

| Lucian_Olteanu_2003 explică (pentru sierra1):

Nu intelg de ce deviezi de la subiect, contul meu este vechi, in prezent am 20 de ani daca nu sti sa imi raspunzi la intrebare treci peste!

| sierra1 a răspuns (pentru Lucian_Olteanu_2003):

Ce pregătire ai in domeniu?

| mi25 a răspuns:

Ca sa deschizi o farmacie veterinara trebuie sa ai in farmacie un medic veterinar.

| Nicoletei15 a răspuns:

Bună! Îmi poți spune și mie te rog frumos cam câți ani sunt cursurile de tehnician veterinar? Și eu vreau sa ma fac medic veterinar sau tehnician veterinar sa lucrez intr-o farmacie

| Lucian_Olteanu_2003 explică (pentru Nicoletei15):

Cursul dureaza 5 luni, cel putin la mine in constanta

| Nicoletei15 a răspuns (pentru Lucian_Olteanu_2003):

Mulțumesc pentru răspuns!