| 29mai a întrebat:

Bună seară, examenul de Bacalaureat trebuie susținut neapărat la instituția de învățământ la care ai terminat liceul?

Răspuns Câştigător
| ponturi a răspuns:

Probabil ca da, cel mai bine intrebi la secretariat.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da.Doresti sa mergi la alt liceu sa-l sustii? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

În sesiunea din toamnă dacă dai e posibil să te trimită la un alt liceu să susții examenul.

| ReddY25 a răspuns:

Da,normal

| sammie a răspuns:

Da

| Anonimul151 a răspuns:

Da. Însă acum cum este greva... Nu prea se știe... Probabil că bacul se va tine. Nimeni nu știe nimic.

| 29mai explică (pentru Anonimul151):

Eu am terminat liceul la seral in 2020

| Anonimul151 a răspuns (pentru 29mai):

Și nu ai dat bac-ul?

| 29mai explică (pentru Anonimul151):

Nu

| Ciprian09 a răspuns:

Când am dat bacul, eu am fost mutat la alt liceu pentru a-l susține! La al meu liceu am susținut doar ce tine de probele orale!