| maria_9179 a întrebat:

prietenul meu urmeaza sa se angajeze la Carrefour Orhideea in Bucuresti.
Stiti cumva cat sunt salariile?
El are studii medii si bac-ul luat.
Va lucra pe raion.
Va rog mult sa raspundeti daca stiti!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poate depasi 800 de lei net.

| IamPharell a răspuns:

Sa caute in alta parte. Nu este o firma cum iti inchipui gen e internationala se plateste bine... deloc. Sper sa lucreze pentru carrefour si nu pentru MPC. Eu am lucrat la carrefour orhideea 3 luni de zile si am plecat. salariul era 720+30 trasnportul+22 de tichete masa. Programul o sa fie de la 6 dimineata la 14:30 sau de la 10:30 la 19:30. eu am lucrat in depozit si sefii sunt niste idioti in afara de un manager din depozit care era cel mai OK. Pe raion e ok. ca doar baga marfa la raft pentru alte intrebari imi lasi un mesaj. Sper sa ia o alta decizie decat Carrefour.

| maria_9179 explică (pentru IamPharell):

El cand a fost la interviu, i-a spus doamna care l-a intervievat ca o sa fie salariul de 850 de lei si mu a spus nimic de bonuri.